Blog

Lirene, Youngy 20+ żel myjąco-peelingujący do twarzy

Czerwiec 28, 2014
Wszyscy wiemy jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja twarzy – kiedy skóra jest zadbana i promienna, wtedy i makijaż wygląda dużo lepiej. Dziś chciałam napisać kilka słów o kosmetyku, z którym moja skóra bardzo się polubiła.
Żel Lirene reklamowany jest jako myjąco – peelingujący, jednak jak dla mnie jest to typowo kosmetyk myjący. Drobinek jest tak niewiele że podczas mycia są praktycznie niewyczuwalne, raczej mają funkcję ozdobną niż praktyczną 😉 Kosmetyk umieszczony jest w tradycyjnej, wygodnej w użyciu tubie i jak wszystkie kosmetyki Lirene ma atrakcyjną szatę graficzną. Konsystencja bardzo przyjemna, żel nie sływa z dłoni i dobrze się pieni. Wydajność w normie. Zapach świeży, ładny, dla mnie neutralny. Bardzo dobrze zmywa makijaz i odświeża – twarz jest czysta ale nie przesuszona. Mam też wrażenie, że odkąd go używam skóra mniej się przetłuszcza, jest bardziej zrównoważona. Jeśli chodzi o skład to na pierwszy rzut oka nie pomyślałabym, że ten produkt będzie dobry i łagodny, ale najwidoczniej wszystko jest tak wyważone, że nawet alkohol zawarty w składzie w żaden sposób nie szkodzi skórze. Producent poleca żel do każdego typu cery, ja jednak przy skórze suchej byłabym ostrożna. Do mieszanych i tłustych będzie idealny. Polecam 🙂
Cena: ok. 15 zł/ 150 ml
OPINIE NA KWC

  • Tez go mam i polecam 😉

  • Podoba mi się opakowanie. Przyciąga wzrok, jest młodzieżowe, ale nie infantylne (jak opakowania serii skierowanej do osób młodych marki Soraya). Żelu raczej nie wypróbuję, bo mam właśnie suchą cerę.

  • musze go kiedyś wypróbować 😀

  • chce go ! 😀

  • Mam w zapasach i póki co czeka na swoją kolej 🙂

  • Zastanawiałam się ostatnio nad nim i teraz na pewno się skuszę 😉

  • dla mnie to typowy kiepski żel- nic nie orbi, ale moze to i dobrze? Bo myje i tyle. Trzymam go dla znajomych jeśli nocują a nie mają swoich kosmetykó- przynajmniej nie uczulił jeszcze nikogo:)