Blog

OOTD: Czarna tunika, jeansowa kurtka i koralowe dodatki.

Maj 10, 2015
jeansowa kurtka

Wiosna już na dobre wprowadziła się do Trójmiasta. Temperatury w dzień są całkiem znośne – niektórzy odważni chodzą już w krótkim rękawku 😉 Ja aż taka „gorąca” nie jestem, ale doceniam, że mogę już się rozstać na dobre z ciężkimi i grubymi rzeczami.

Dzisiejsza stylizacja jest połączeniem wygody i energetyzujących dodatków. Rzadko noszę czerń, ale są dni kiedy idealnie się sprawdza jako element całej stylizacji. Teraz coś co wydaje się aż nieprawdopodobne – to moja pierwsza jeansowa kurtka! Nie mam pojęcia czemu tak długi czas zwlekałam z zakupem. Może dlatego, że ciężko znaleźć model, który będzie wglądał zgrabnie i będzie miał odpowiednią długość. Zaryzykowałam, zamówiłam i to był bardzo dobry pomysł 🙂 W zasadzie większość rzeczy z poniższej stylizacji (kurtka, legginsy i tunika) pochodzi ze sklepu internetowego Dilano. To młody sklep internetowy, który ciągle się rozwija i powiększa swój asortyment. Ubrania są bardzo dobrej jakości a ceny przystępne. Na pewno jeszcze tam wrócę.

No i bardzo mi się podoba ich niestandardowe, bezpośrednie podejście do sprzedawanych produktów 😉
„Powstanie sklepu Internetowego Dilano.pl jest odpowiedzą na coraz większe zainteresowanie odzieżą gładką, bez znakowania, bez logotypów znanych marek, bez sztucznego efekciarstwa i pozerstwa, ale z zachowaniem najwyższej jakości. Nasze współczesne społeczeństwo jest już mocno przesycone nachalnym marketingiem, ciągłą reklamą, promowaniem drogich marek i przesadnym konsumpcyjnym trybem życia. Coraz częściej ważniejszy jest znany logotyp na koszulce niż sama jakość wykonania oraz funkcjonalność. Jeżeli jesteś osobą, która nie potrzebuje dowartościowywać się efekciarskimi, wyhaftowanymi znaczkami na odzieży, to sklep Dilano jest propozycją dla Ciebie. „

czarna tunika stylizacja dilano (2)

czarna tunika stylizacja dilano (3)

czarna tunika stylizacja dilano (10)

czarna tunika stylizacja dilano (4)

czarna tunika stylizacja dilano (6)

czarna tunika stylizacja dilano (12)

Kurtka jeansowa, tunika, legginsy – Dilano.pl | Szpilki – CCC | Torebka – Pepco | Naszyjnik – Mohito