Uroda

Hybryda Semilac a hybryda NeoNail – porównanie

Listopad 16, 2015

Człowiek nieustannie poszerza swoje horyzonty, również te kosmetyczne. Na początku byłam przekonana – jeśli hybryda – tylko Shellac, później pojawił się świetny Semilac któremu jestem wierna od prawie roku. Niedawno otrzymałam zestaw marki Neo Nail i się okazało, że…

jakością niczym nie odbiega od pozostałych! Byłam bardzo zaskoczona, bo hybryda Neo Nail bardzo przypomina produkty dwóch firm o których pisałam powyżej. Konsystencja łatwa do aplikacji (choć odrobinę gęściejsza), po dwóch warstwach pełne krycie, piękny połysk i zachwycająca trwałość. Zdejmowanie przy pomocy acetonu dość szybkie, a paznokcie po hybrydzie w stanie idealnym. Zauważyłam, że granice pomiędzy jakością hybryd coraz bardziej się zacierają – wszystkie wyżej wymienione spełniają moje oczekiwania.

Jeśli miałabym porównać hybrydę NeoNail do Semilaca to powiedziałabym, że są niczym siostry bliźniaczki. Jakość, trwałość, aplikacja itp różnią się od siebie tak niewiele (głównie gęstością) że nie ma sensu silić się na głębsze analizy. Oczywiście zaznaczam też że to mój pierwszy kolor NeoNail i nie wiem czy wszystkie pozostałe są równe jeśli chodzi o jakość. Przynajmniej do tego nie miałam żadnych zarzutów i z przyjemnością będę do niego wracać.

Tak naprawdę w porównaniu/ analizie wszystkich hybryd pomógłby mi jedynie skład, wtedy można mówić o tym która oprócz tego, że jest świetna jakościowo – jest najbezpieczniejsza dla naszego zdrowia. Jeśli chodzi o Shellac, nie jest to trudne bo skład mamy na opakowaniu (choć jak na złość wszystkie wyrzuciłam). Semilac i Neo Nail nie ułatwiają mi zadania – nie posiadają opakowań ani składu. Przy zakupach nigdy nie otrzymałam ulotki z informacją o składzie. Jeśli dysponujecie pełnym składem tych produktów, chętnie je wezmę pod lupę i przeanalizuję.

Tymczasem pozostawiam Was ze zdjęciami produktów. Moje nowe nabytki to:

  • Semilac 105 Stylish Grey – szarość o średnim nasyceniu wpadająca w ciepły odzień. Sam, bez dodatku innego odcienia byłby smutny i mało atrakcyjny. W moim odczuciu dodatek 023 Bababa na serdecznym paznokciu uratowało ten kolor.
  • Neo Nail My Lolita to piękny klasyczny żywy i lekko ciepły róż, który na żywo czasem wydaje się być chłodny. Jeden z moich ulubionych odcieni, więc często będę do niego wracać.

 

lakier hybrydowy neonail opinie (2)

neonail lakier hybrydowy opinie test na-paznokciach

neonail my lolita swatch innooka

semilac hybryda opinie baza i top test

semilac stylish grey 105 banana 023 swatch-lakier hybrydowy

Często robisz zakupy online? Koniecznie sprawdź program lojalnościowy Refunder – z każdych zakupów kilka % wydanej kwoty wróci na Twoje konto. Dzięki zarejestrowaniu się przez mój link dostaniesz 25 zł zwrotu po pierwszych zakupach za minimum 50 zł. SPRAWDŹ!