Uroda

L’Oreal Skin Perfection – krem i serum udoskonalające.

28 listopada, 2015
l'oreal skin perfection

Pewnie większość z Was doskonale wie, że znalezienie dobrego kremu nie jest takie proste. A to za tłusty, a to za mało nawilża, zapycha, bądź ściąga… Nie ma lekko! Tym razem w moje ręce wpadła seria L’Oreal Skin Perfection przeznaczona właśne do skóry z problemami.

Pierwsze co mnie urzekło w tych kosmetykach to… nie będę ukrywać – wygląd! Oszalałam kompletnie na punkcie tych różowych cieniowanych opakowań. Można mówić, że wygląd się nie liczy, w końcu chodzi o zawartość- ale przyznajcie same, że ładne kosmetyki od razu poprawiają humor 😉

Moje testy zaczęłam od serum (L’Oreal Skin Perfection Advanced Correcting Serum) – nie chciałam stosowac obu kosmetyków na raz aby móc sprawdzić działanie każdego z osobna. Serum jest umieszczone w butelce z wygodną pompką – za co przyznaję ogromny plus. Jedna aplikacja wystarcza na całą twarz. Serum ma lekko perłwy kolor co powoduje, że skóra wizualnie nabiera żywszego kolorytu. Serum się szybko wchłania, ale pozostawia lekko lepką warstwę. Jest dość treściwe, dlatego po jego nałożeniu nie czułam potrzeby aplikowania kremu dodatkowo. Serum odpowiednio nawilża i lekko napina skórę. Pozytywnie wpływa na jej kondycję, choć jakiegoś super WOW nie doświadczyłam. Nie ukrywam – skład nie jest taki jaki bym chciała, krem zawiera m.in. glicerynę, alkohol, silikony, EDTA czyli rzeczy które można by zamienić czymś zdrowszym dla skóry. Mimo wszystko kompozycja jest tak wyważona, że absolutnie nie zauważyłam negatywnego wypływu na skórę. Niestety obiecanej poprawy kondycji cery (pod kątem redukcji niedoskonałości) również.

Krem udoskonalający Perfekcyjna skóra jest zamknięty w pięknym, choć tradycyjnym słoiczku –  ubolewam że nie ma opakowania z bardziej higieniczną pompką. Kosmetyk ma piękny jasnoróżowy kolor oraz kwiatowy zapach. Tutaj trzeba jasno przyznać, ze L’Oreal jest mistrzem jeśli chodzi o stronę wizualną kosmetyków. Co do właściwośc – krem się wchłania szybko, nawilża odpowiednio. Działanie jest podobnie jak w przypadku serum – poprawne, ale fajerwerek brak. Skład również podobny – mógłby być lepszy.

Ok, teraz przejdźmy do sedna – czy polecam? An tak ani nie. Miło było je poznać, ale następnym razem raczej sięgnę coś o składze bardziej zbliżonym do naturalnego, co intensywniej wpłynie na moją problematyczna cerę. Piękny wygląd to jednak nie wszystko 😉

Loreal SkinPerfection opinie (3)

Loreal SkinPerfection opinie (5)

Loreal SkinPerfection opinie (6)

Loreal SkinPerfection skład ingredients inci

Skład serum

 

krem skin perfection skład

Skład kremu