Moda

Pomysł na wigilijną stylizację

21 grudnia, 2015
stylizacja

Święta zbliżają się wielkimi krokami, jak dobrze, że ja już jestem na nie w prawie w pełni przygotowana. Prezenty kupione, stroje zaplanowane, choinka ubrana, mieszkanie ogarnięte 😉 Jednym z najbardziej oczywistych wyborów wigilijnego stroju jest sukienka, która zawsze ratuje mnie z opresji kiedy nie wiem jaki zestaw skomponować. Pomimo, że sukienki uwielbiam, tym razem przygotowałam nieco bardziej złożony zestaw w klasycznych kolorach. Na takie okazje jak święta, klasyka sprawdza się najlepiej – jak spojrzymy na własne zdjęcia za 10 lat, dalej będzie aktualna.

Ostatnio wpadł mi w oko model jeansów z wysokim stanem. Nie wiem czemu wcześniej je omijałam – w końcu są idealnym wyborem dla „gruszek”, które mają pełniejsze biodra i szczupłą talię. Do tego lejąca koszula w urocze serduszka – jeden z moich ulubionych modeli. Na wierzch opcjonalnie można założyć marynarkę – wybrałam koralową, o pudełkowym kroju – ładnie się uzupełnia z całością. Lakierowane szpilki i torebka dodają elegancji i odświętnego charakteru. I jak Wam się podoba taki zestaw?

 

Świąteczna stylizacja na wigilię_003

Świąteczna stylizacja na wigilię_001

Świąteczna stylizacja na wigilię_005

Świąteczna stylizacja na wigilię_002

Świąteczna stylizacja na wigilię_004

Świąteczna stylizacja na wigilię_007

Świąteczna stylizacja na wigilię_008

Świąteczna stylizacja na wigilię_009

Świąteczna stylizacja na wigilię_010

Świąteczna stylizacja na wigilię_011

Świąteczna stylizacja na wigilię_012

Świąteczna stylizacja na wigilię_013

Świąteczna stylizacja na wigilię_014

 

Wszystkie rzeczy pochodzą ze sklepów znajdujących się w Fashion House Gdańsk: Żakiet Quiosque | Kopertówka Vinceza | Szpilki Vinceza | Jeansy Essa Trends  | Koszula Essa Trends

Zapraszam Was na Fashion &More! 🙂