Moda

Elegancja latem

1 lipca, 2016

Praca latem bywa szczególnie uciążliwa. Zazwyczaj zmagam się z kilkoma podstawowymi problemami: strój nie może być zbyt „letni” żeby wyglądał profesjonalnie, musi być wygody, przewiewny i jednocześnie chroniący przed biurową klimatyzacją. Podsumowując – nie jest lekko! 🙂

Ostatecznie musiałam znaleźć jakiś kompromis. Dziś możecie zobaczyć jedną z wersji, w której czuję się dobrze. W jej skład wchodzą:

1. Luźna bluzka / koszula z lejącego materiału, która nie przylega do ciała, zapewnia cyrkulację, chroni zarówno przed ciepłem jak i chłodem klimatyzacji.
2. Jasne spodnie z cienkiego materiału – podobnie jak bluzka, stanowią dobrą izolację.
3. Zakryte buty – wiadomo, że w letnie dni chętniej noszę sandały, ale ze względu na pracę, sięgam po kryte obuwie. Oczywiście, znacie moje zamiłowanie do nietypowych butów – w tej kwestii lubię zaszaleć! 😀
4. Średniej wielkości torebka – w dobie cyfryzacji większość rzeczy przeniosłam do „chmury” i kalendarzy online, więc ilość noszonych rzeczy została skutecznie zmniejszona. Polecam Wam tę strategię!
5. Minimum biżuterii – w ciepłe dni unikam łańcuszków, pierścionków i bransoletek, nie lubię nic co „klei” się do skóry. Łady, elegancki zegarek wystarczy.

elegancka w biurze stylizacja letnia (2)

elegancka w biurze stylizacja letnia (1)

elegancka w biurze stylizacja letnia (8)

elegancka w biurze stylizacja letnia (4)

elegancka w biurze stylizacja letnia (10)

elegancka w biurze stylizacja letnia (6)

elegancka w biurze stylizacja letnia (14)

elegancka w biurze stylizacja letnia (13)

Zegarek – Time Trend | Spodnie, koszula, buty, torebka, pasek – Simple

Wszystkie rzeczy pochodzą ze sklepów znajdujących się w Fashion House Gdańsk.
Zapraszam Was na również na www.fashionandmore.pl – blog na którym pojawiam się gościnnie razem z innymi blogerkami 🙂