Uroda

IPL efekty po 7 zabiegach w DepilConcept Gdańsk

16 sierpnia, 2016

Jakiś czas temu opisywałam swoje wrażenia po 3 pierwszych zabiegach depilacji metodą IPL (KLIK!), dziś powracam z dalszymi wieściami co u mnie od tego czasu się wydarzyło.

Wcześniej wspominałam Wam jedynie o depilacji, ale było jeszcze coś… 🙂 Wiedziałam, że na efekty trzeba poczekać trochę dłużej, dlatego dziś chciałam Wam dodatkowo pokazać efekt zamykania naczynek również metodą IPL.

Zacznijmy jednak od depilacji. Moje wrażenia po 7 zabiegach IPL w DepilConcept Gdańsk:
– w tym momencie zostało usunięte ok. 90% włosków, wciąż odrasta jakieś 10%. Zalecenia pełnej kuracji to minimum 7-10 zabiegów, stąd jeszcze nie ma u mnie pełnego efektu,
– skóra jest dużo bardziej gładka, całkowicie zniknął problem wrastających włosków,
– odrastające włosy są słabsze i odrastają dużo wolniej – dla porównania, wcześniej, żeby zachować idealnie gładką skórę musiałam się golić codziennie, teraz – wystarczy raz w tygodniu mała poprawka,
– skóra nie jest podrażniona, zaczerwieniona, nie odnotowałam żadnych negatywnych skutków, bezpośrednio po zabiegu fotodepilacji można wrócić do codziennych aktywności,
– skóra wygląda na zdrowszą i bardziej elastyczną – brak „tortur” w postaci tradycyjnej depilacji naprawdę pozytywnie wpłynął na jej wygląd.

Więcej o depilacji znajdziecie na stronie DepilConcept

depilconcept gdańsk (7)

Jak wiecie, IPL ma wiele różnych zastosowań. Kolejnym zabiegiem, któremu się poddałam, było obkurczenie rozszerzonych naczynek na stopie (nie pękniętych jak niektórzy mówią – pęknięte naczynko to siniak :)). Naczynka te miałam odkąd pamiętam i denerwowały mnie szczególnie latem, kiedy nosiłam sandały. Przy mojej bladej i trudno opalającej się skórze były dość mocno widoczne, zwłaszcza jak dłużej chodziłam – robiły się purpurowe i duże. W tym przypadku również miałam 7 zabiegów (polecanych jest 10), dlatego efekty nie są całkowite. Mimo wszystko widać poprawę. Naczynka wyraźnie się obkurczyły i zbladły, skóra wokół stała się bardziej jednolita. No i przede wszystkim przestały mnie denerwować, pomimo że do efektu końcowego jeszcze trochę brakuje.

Zdaję sobie sprawę, że zdjęcia nie są atrakcyjne, ale mimo wszystko chciałam, żebyście zobaczyły efekt, który bardzo ciężko uchwycić na zdjęciu.

naczynko2_700

naczynko-przed-i-po_700

Na koniec przypominam o trwającej promocji 🙂

Jeśli zdecydujesz się wykupić pakiet zabiegów na dowolną partię ciała, przy powołaniu się na mój blog otrzymasz zniżkę 100 zł.

Promocja obowiązuje tylko w DepilConcept Gdańsk.