Uroda

Nowość: hybrydy Realac

Czerwiec 5, 2017
hybrydy realac opinia recenzja

Hybrydy znam i używam nie od dziś, ale od czasu do czasu lubię sprawdzić co nowego w tej kwestii słychać. Dziś chciałam Wam pokazać nową markę lakierów hybrydowych – Realac.

Marka Realac ma w swojej ofercie wszystko co do wykonywania hybryd jest potrzebne – akcesoria, lampy oraz hybrydy w ilości przekraczającej 100 kolorów. Jest z czego wybierać! Poniżej możecie zobaczyć zestaw jakim dysponuję. Pozytywnie zaskoczyła mnie lampa, bo nigdy nie kupiłabym lampy 9W, zawsze uważałam, że są słabe i nie będą dobrze utwardzać lakierów. Okazało się że ta lampa świetnie sobie radzi i to już w 30 sekund, chociaż jak nałożyłam grubszą warstwę, bezpieczniej włączyć 60 sekund. Nie mogę powiedzieć, że jest najwygodniejsza – bo ciężko zmieścić na raz całą dłoń, ale do użytku domowego czy do stóp będzie wystarczająca.

Teraz słów kilka o samych hybrydach. Od razu zaznaczę, że używałam ich bez primera – na moich paznokciach bez tego trzymały się nadzwyczaj dobrze. Wręcz miałam lekki problem ze ściągnięciem ich. Niestety te hybrydy wymagają lekkiego spiłowania wierzchniej warstwy, dzięki czemu reszta szybciej rozpuszcza się w acetonie. Tak więc sadzę, że produkt będzie odpowiedni dla paznokci na których inne hybrydy nie trzymają się dobrze. Po ściągnięciu ich płytka była cała i zdrowa, co prawda miałam je dopiero pierwszy raz więc jeszcze trochę testów przede mną. Hybrydy mają dość rzadką konsystencję i średnie krycie, dlatego postanowiłam nałożyć 3 cieniutkie warstwy dla uzyskania idealnego efektu. Produkt jest łatwy w obsłudze i nie rozpływa się na skórki przy umiejętnym nakładaniu. Szczególnie spodobała mi się baza i top – ich płynna konsystencja ułatwia aplikację.

Tak jak wspominałam – trwałość wzorowa, paznokcie cały czas miały połysk i gdyby nie odrost mogłabym je nosić dużo dłużej. Tym razem trochę pobawiłam się z pyłkami/ brokatami – fajny sposób na odmienienie klasycznego jednokolorowego manicure, zwłaszcza, kiedy się nie posiada szczególnych zdolności 😉

Poniżej paznokcie po 2 tygodniach od pomalowania – gdyby nie odrost, stan idealny 🙂