Moda

Wyprzedażowe łupy

Czerwiec 26, 2017

Nie raz o tym wspominałam, ale większość moich rzeczy kupuję na wyprzedażach. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że kolekcje zmieniają się w tempie ekspresowym i co chwilę w sklepach są akcje promocyjne czy wyprzedaże starych kolekcji. Nie czuję potrzeby kupowania czegoś w pełnej cenie, skoro za 2 tygodnie prawdopodobnie będzie już przecenione bądź nadarzą się inne okazje dzięki którym nabędę daną rzecz taniej. Wiecie, takie pozorne poczucie oszczędności, bo kasa i tak została wydana. Ale zawsze coś!

Jednym z wyprzedażowych łupów był kombinezon w kwiaty, który widzicie na zdjęciach. Kupiony w Stradivariusie za zawrotną kwotę 30 zł (przeceniony z 70 zł). Ma bardzo przyjemny materiał i sądzę, że wytrzyma trochę prań. A nawet jeśli nie, przy tej kwocie nie będzie mi szkoda.

W zasadzie jak tak teraz myślę, to wszystkie rzeczy z tej stylizacji były kupione na wyprzedażach. Dlatego rzadko linkuję do sklepów, ponieważ zazwyczaj mam na sobie rzeczy, których już nie ma w regularnej sprzedaży. Mnie to w żadnym wypadku nie przeszkadza, nie czuję się mniej modna 😉

Jeśli jesteście miłośniczkami zakupowych oszczędności, podobnie jak ja, koniecznie zajrzyjcie do wpisu o programie lojalnościowym Refunder. Sporo moich znajomych już z tego programu korzysta i bardzo sobie chwali. Potrzebujecie około 4 minuty na założenie konta i zainstalowanie wtyczki do przeglądarki, a już za pierwsze zakupy za minimum 50 zł wróci do Was 25 zł. Nie ma tu żadnych haczyków. I co najważniejsze – program działa również wtedy kiedy kupujemy rzeczy przecenione. Czyli oszczędzamy jeszcze więcej.

A teraz zapraszam do obejrzenia całej kwiatowej stylizacji. Jak Wam się podoba?

 

Kombinezon Stradivarius | Plecak Tk Maxx | Koszulka Orsay | Buty Venezia | Zegarek Caravelle | Biżuteria I am