Moda

Wielka, zimowa, różowa… kurtka! :)

Styczeń 8, 2018

Zima może i nie rozpieszcza nas białym puchem, ale dzięki temu nie muszę rezygnować z ukochanych długich spacerów. Wczoraj zrobiliśmy małą rundkę „po okolicy”, było tak przyjemnie i słonecznie że nawet nie wiem kiedy licznik wybił 10 km. Przy okazji zrobiliśmy trochę zdjęć. To moja kolejna luźna, weekendową stylizacja, która sprawdza się na długie spacery. Jest niebanalnie, ciepło i wygodnie. Tak jak lubię najbardziej.

O różowej zimowej kurtce marzyłam od dawna, ale w sklepach stacjonarnych nie mogłam znaleźć nic odpowiedniego. Po raz pierwszy zrobiłam zakupy w zupełnie inny sposób niż zazwyczaj. Wpisałam w Google frazę „różowa zimowa kurtka” (tudzież coś podobnego, już nie pamiętam dokładnie) i na zdjęciu wyskoczyła mi ona! Wielka, różowa, zimowa kurtka z futerkowym kapturem. Idealnie taka jakiej szukałam. I uwaga, kosztowała razem z wysyłką około 200 zł. Tak więc bardzo niewiele, bo jest bardzo porządnie wykonana. Czasami opłaca się zaryzykować. Zwłaszcza, jeśli trafimy na sklep, który ma dobre opinie i możliwość zwrotu.

Do różu idealnie pasuje kolor bordowy, dlatego część stylizacji jest właśnie w tym kolorze. Nieco monochromatycznie, ale ciekawie. Dodatki postanowiłam, że zostaną klasycznie czarne, bo co za dużo to nie zdrowo. Lubię się trzymać zasady 3 kolorów.

Zdaję sobie sprawę, że taka kurtka nie podkreśla figury, mam w niej dodatkowo +10 kg… Ale kto by się tym przejmował! 🙂

Dajcie znać co sądzicie o takim połączeniu!

 

Kurtka Kaluli (Sklep Brendi) | Sweter Befree | Spodnie Cubus | Buty Filippo | Plecak Dune | Czapka H&M