Moda

Wolna jak ptak

29 maja, 2019
spódnica w ptaki

Należę do osób, które szczególnie mocno cenią sobie wolność – w różnych aspektach i dziedzinach. Ptasi motyw przewija się w moim życiu od dawna, dlatego kiedy zobaczyłam spódnicę z takim wzorem, moje serce zatrzepotało jakby miało skrzydła 😉

Staram się aby wszystkie zakupy były przemyślane i świadome, a rzeczy służyły na lata, a nie tylko miesiące czy pojedyncze razy. Dlatego cenię sobie dobre jakościowo materiały, a w szczególności polskie marki. Jedną z takich marek jest Marie Zélie, której wspominałam nie raz (o, tutaj była stylizacja z sukienką). Spódnica jest uszyta z cienkiej, świetnej jakościowo bawełny. Jest też bawełniana podszewka. W takiej spódnicy będzie komfortowo nawet latem przy wysokich temperaturach. Krótko mówiąc – jestem nią zachwycona! Niestety spódniczki sprzedały się szybciej niż zdążyłam zrobić zdjęcia, ale widzę mnóstwo nowych pięknych modeli (groszki <3),tak więc warto zajrzeć na stronę i nie zwlekać zbyt długo z decyzją!

Bez wątpienia spódnica jest bohaterką tej stylizacji, ale całą resztę chciałam dobrać tak aby było kolorowo i niebanalnie, jednocześnie elegancko. Koszula w odcieniu morskiej zieleni, pudrowo różowa marynarka, różowa torebka i szare szpilki to mieszanka dość wybuchowa kolorystycznie, ale mimo wszystko dobrze uzupełniająca się. Torebkę Wam już pokazywałam, w innej stylizacji, podobnie jak marynarkę i szpilki – te 2 rzeczy mam od kilku lat i mam nadzieję, że posłużą mi kolejne sezony.