O mnie

Cześć! 

Mam na imię Kasia, jestem autorką bloga Innooka i właścicielką marki Social Branding

Mieszkam w Gdyni i w tym roku skończę 31 lat. 

Poza blogowaniem, zajmuję się profesjonalnie marketingiem internetowym oraz z wolnych chwilach kreowaniem wizerunku (w tym wizaż i stylizacja). Bacznie śledzę rozwój branży kosmetycznej i modowej – to moje główne zainteresowania. 

W sieci jako Innooka istnieję od kwietnia 2011 roku, blog stał się nieodłączną częścią mojego życia. Znajdziesz tu szereg porad z zakresu mody i urody, a także recenzje i testy produktów kosmetycznych. Lubię zarażać pasją do makijażu i podpowiadam jak właściwie dobrać kosmetyki kolorowe. Nie jest mi obcy świat profesjonalnej pielęgnacji oraz kosmetyków naturalnych i luksusowych. Na blogu przeczytasz również o modzie użytkowej i poradach z zakresu budowania wizerunku. Uwielbiam też wszelkie nowinki technologiczne i sprzęt, który ułatwia codzienne życie.

Teraz trochę mniej oficjalnie… Mieszkam nad morzem, uwielbiam jeździć rowerem, spacerować po plaży i aktywnie spędzać czas. W moim domu zawsze było pełno zwierząt, a aktualnie mam niewielkiego kundelka. Jestem strasznym zmarzlakiem. Uwielbiam czekoladę, zapach róży w kosmetykach i czerwone buty. Cenię rzeczy dobrej jakości, kiedy kupuję ubrania czy kosmetyki, zawsze zwracam uwagę na składy. W niedalekiej przyszłości chciałabym zaliczyć lot balonem i ogólnie zwiedzić świat, bo w wielu miejscach mnie jeszcze nie było 🙂

 

 moda-jesien-dlugi-sweter-ochnik-innooka-8

 

Wszystkie materiały na tej stronie są moja własnością i są chronione prawami autorskimi. Jeżeli chcesz coś wykorzystać – zapytaj!