O mnie

Cześć! 

Mam na imię Kasia, jestem autorką bloga Innooka i właścicielką marki Social Branding

Mieszkam w Gdyni i w tym roku skończę 30 lat. 

Poza blogowaniem, zajmuję się profesjonalnie marketingiem internetowym oraz z wolnych chwilach kreowaniem wizerunku (w tym wizaż i stylizacja). Bacznie śledzę rozwój branży kosmetycznej i modowej – to moje główne zainteresowania. 

W sieci jako Innooka istnieję od kwietnia 2011 roku, blog stał się nieodłączną częścią mojego życia. Znajdziesz tu szereg porad z zakresu mody i urody, a także recenzje i testy produktów kosmetycznych. Lubię zarażać pasją do makijażu i podpowiadam jak właściwie dobrać kosmetyki kolorowe. Nie jest mi obcy świat naturalnych kosmetyków. Często udowadniam, że dobre kosmetyki nie muszą być bardzo drogie. Na blogu przeczytasz również o modzie użytkowej i poradach z zakresu budowania wizerunku.

Teraz trochę mniej oficjalnie… Mieszkam nad morzem, uwielbiam czytać książki, jeździć rowerem, spacerować i dość aktywnie spędzać czas. W moim domu zawsze było pełno zwierząt – aktualnie mam 2 koty perskie i niewielkiego psa kundelka. Jestem strasznym zmarzlakiem. Uwielbiam czekoladę, dobrej jakości kosmetyki i ubrania – często zwracam uwagę na składy. W niedalekiej przyszłości chciałabym zaliczyć lot balonem i ogólnie zwiedzić świat, bo w wielu miejscach mnie jeszcze nie było 🙂

 

 moda-jesien-dlugi-sweter-ochnik-innooka-8

 

Wszystkie materiały na tej stronie są moja własnością i są chronione prawami autorskimi. Jeżeli chcesz coś wykorzystać – zapytaj!