Social Branding

Idąc za ciosem, realizując swoje pasje i spełniając marzenia – w styczniu 2016 roku powołałam do życia nową markę, jaką jest Social Branding. Jest ona efektem 6 lat doświadczenia w branży marketingowej oraz umiejętności odnajdywania się w tej szybko zmieniającej się dziedzinie.

 

Czym jest Social Branding?
Nie lubię nazwy agencja kreatywna 🙂  Social Branding to ja i kreatywny zespół specjalistów, z którymi współpracuję. Zajmujemy się pełną obsługą marketingową i PR-ową. Osobiście zajmuję się działką Social Media oraz Branding – od strategii po wdrożenie i realizację. Z racji zainteresowań specjalizuję się w branżach fashion oraz beauty, ale chętnie podejmuję inne projekty. Mój zespół zajmuje się całą resztą, dzięki czemu jesteśmy w stanie przyjąć wszelkie kreatywne zlecenia. Każdy z nas specjalizuje się w danej dziedzinie, razem mamy obszerną wiedzę na każdy temat. Nad jakością, terminami i przebiegiem wszystkich projektów czuwam osobiście. Moim priorytetem jest zadowolenie ze współpracy obu stron oraz duma z tworzonych projektów.

 

Co mogę dla Ciebie zrobić?

  • stworzyć strategię marketingową dla Twojej marki oraz zapewnić wsparcie bądź /i pełną obsługę przy wdrożeniu,
  • stworzyć wizerunek dla Twojej marki,
  • zorganizować sesje fotograficzne, zdjęcia produktowe i wszystko co jest związane z fotografią oraz video,
  • wdrożyć obecność marki w Social Media – wszystkie profile od Facebooka przez Instagram, Pinterest, Linkedin,  Google + po Twittera. Szczerze doradzam, odradzam, śledzę nowości i wiem co się sprawdza. Bardzo ważna jest dla mnie spójność z wizerunkiem firmy,
  • kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, również z udziałem blogerów,
  • doradztwo wizerunkowe dla Twojej firmy oraz szkolenia,
  • stworzyć oraz poprowadzić bloga firmowego,
  • „coś kreatywnego” – przedstaw cel, a ja dobiorę odpowiednie narzędzia, stworzę projekt i zaproponuję realizację,

+ wiele innych. Posiadam sieć kontaktów, więc jeśli sama czegoś nie zrobię – pokieruję projektem oraz polecę specjalistów w danej dziedzinie.

 

Każdego klienta traktuję indywidualnie, nie powielam pomysłów, dbam o wizerunek bez kryzysów i doradzam tylko to co ma sens. Uwierzcie, że nie każda marka potrzebuje Facebooka, za to świetnie się przekłada obecność w innych mediach. Jeśli masz jakieś pytania, bądź chciałbyś abym przygotowała ofertę – zapraszam do kontaktu: kontakt@socialbranding.pl

social branding